Loading...
Loading...

Raumanmeren koulu

Kourujärven koulu

Aikuiset - sarjatoiminta

Miehet

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Keskiviikko 19:30-21:00 Raumanmeri

Perjantai 18:00-19:30 Raumanmeri

 

Yhteyshenkilö:

Joonas Puustelli

info(at)raumabasket.fi

 

Valmentaja:

Juha Valtanen

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Pyynpään koulu

Loading...

Kuntoryhmä

15 vuotiaille ja ylöspäin

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 20:00-21:00 Pyynpää

 

Joukkueenjohtaja:

Jukka Palmo

etunimi.sukunimi(at)gmail.com

 

 

Salit

Loading...

Unajan koulu

Kortelan koulu

Loading...

Uotilan koulu

Loading...

Nortamon koulu

Loading...

Jos haluat liittyä johonkin joukkueeseen, ota yhteyttä suoraan joukkueenjohtajaan tai osoitteeseen info(at)raumabasket.fi

Naiset

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 19:30-21:00 Raumanmeri

Keskiviikko 18:00-19:30 Raumanmeri

Perjantai 19:30-21:00 Raumanmeri

 

Yhteyshenkilö:

-

 

Valmentaja:

-

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

A-juniorit

Pojat

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Tiistai 19:15-21:00 Raumanmeri

Keskiviikko 19:30-21:00 Raumanmeri

Torstai 16:30-18:00 Raumanmeri

Perjantai 18:00-19:30 Raumanmeri

 

Joukkueenjohtaja:

Katariina Stenroos

Etunimi.sukunimi(at)gmail.com

 

Valmentajat:

-

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Tytöt

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 19:30-21:00 Raumanmeri

Keskiviikko 18:00-19:30 Raumanmeri

Perjantai 19:30-21:00 Raumanmeri

 

Joukkueenjohtaja:

-

 

Valmentajat:

-

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

B-juniorit

(03-04)

Pojat

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

B-pojat harjoittelevat miesten tai C-juniorien kanssa.

 

Joukkueenjohtaja:

Katariina Stenroos

 

Valmentajat:

-

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Tytöt

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 19:30-21:00 Raumanmeri

Keskiviikko 18:00-19:30 Raumanmeri

Perjantai 19:30-21:00 Raumanmeri

 

Joukkueenjohtaja:

Piritta Rantala

 

Valmentajat:

-

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

C-juniorit

(05-06)

Pojat

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 16:15-17:45 Raumanmeri

Keskiviikko 16:30-18:00 Raumanmeri

Torstai 18:00-19:30 Raumanmeri

 

Joukkueenjohtaja:

Katja Äärilä

Etunimi.sukunimi(at)gmail.com

 

Valmentajat:

-

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Tytöt

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 16:15-17:45 Raumanmeri

Keskiviikko 16:30-18:00 Raumanmeri

Torstai 18:00-19:30 Raumanmeri

 

Joukkueenjohtaja:

Katariina Stenroos

 

Valmentajat:

-

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Minijuniorit

(07-08)

Pojat

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 16:30-18:00 Unaja

Tiistai 18:00-19:30 Kaaro

Perjantai 16:30-18:00 Raumanmeri

 

Joukkueenjohtaja:

Maria Airaksinen

Etunimi.sukunimi(at)hotmail.com

 

Valmentajat:

Aki Salmi

Panu Niemi

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Tytöt

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 16:45-18:00 Kaaro

Tiistai 16:45-18:00 Kaaro

Perjantai 17:00-18:00 Kaaro

 

Joukkueenjohtaja:

Sanna Lampela

 

Valmentajat:

-

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Mikrojuniorit

(2009 ja myöhemmin syntyneet)

Pojat

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 18:00-19:30 Unaja

Torstai 18:00-19:30 Kaaro

 

Joukkueenjohtaja:

Johanna Msagha

etunimi.sukunimi(at)gmail.com

 

Valmentajat:

Henrik Halme

Lauri Nordman

Vilho Lampela

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Tytöt

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Maanantai 18:00-19:30 Kaaro

Torstai 17:00-18:00 Kaaro

 

Joukkueenjohtaja:

Taija Lähteenmäki

 

Valmentajat:

Niina Jäpölä

Joosua Lehtinen

 

Linkki otteluohjelmaan

Linkki sarjataulukkoon

Koriskoulu

RYHMÄ VALITETTAVASTI TÄYNNÄ!

4 vuotta täyttäneet - 2012 syntyneet tytöt ja pojat

Salivuorot (salien sijainti sivun alalaidassa):

Perjantai 18:00-19:00 Kaaro

 

Koriskoulun vetäjät:

Alexandra Vogelainen